Kafelkarz
Euro Labora Sp.J.
Salzburg
vor 6 Tg.
source : recrute

Opis działalności firmy

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy ) w różnych zawodach.

Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

Dla Pracodawców Euro Labora to strategiczny partner w zakresie rekrutacji i selekcji personelu. Zdolności rozwojowe, przetrwania firmy oraz jej sukcesy na rynku są uzależnione nie tylko od zasobów kapitałowych i nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim od doskonale zorganizowanego, zintegrowanego i dobrze przygotowanego zespołu pracowników.

Pracodawcy stoją przed wyzwaniem wyselekcjonowania najodpowiedniejszych osób spośród szerokiego grona zainteresowanych podjęciem pracy.

Bardzo ważny okazuje się więc proces pozyskiwania pracowników, który leży u podstaw sprawnego funkcjonowania firmy. Jesteśmy elastyczni, każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Jeśli potrzebujesz innych rozwiązań dla rozwoju Twojej firmy, zapraszamy do współpracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

  • układanie płytek różnego rodzaju
  • przygotowywanie powierzchni (równanie poziomu ścian i podłóg)
  • Wymagania

  • komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego
  • duże doświadczenia na w / w stanowisku
  • własne narzędzia
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na warunkach austriackich
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja - urlopowe świąteczne)
  • pełen pakiet socjalny
  • Melde diesen Job

    Klicke auf "Fortfahren", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!