Stolarz - Montażysta - Austria - Tyrol
Personalbüro Manfred Kritzer GmbH
Kufstein, Austria
vor 3 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Praca przy produkcji drewnianych mebli, elementow drewnianych do aranżacji wnetrz, schodów, drzwi itp.
  • Prace stolarskie na warsztacie oraz montaż u klientów
  • Praca przy cięciu, szlifowaniu oraz obsłudz wymaganych urządzeń stolarskich
  • Oczekuemy :

  • Znajomości języka niemieckiego (min. B1) umożliwiającej swobodną komunikację
  • Wyksztalcenia / doświadczenia jako stolarz
  • Własnego środka transportu do dyspozycji na terenie Austrii
  • Samodzielnej i odpowiedzialnej pracy
  • Motywacji do pracy
  • Oferujemy :

  • Indywidualne doradztwo ze strony doświadczonych Rekruterów, w tym pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Pewne zatrudnienie u prężnie rozwijającego się pracodawcy
  • Świadczenia socjalne
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : ok. €2300 netto przy 167 godz / mies. (stawka wg. Kollektivverrag, uzależniona od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji)
  • 13 i 14 - miesieczną wypłatę (Urlaubsgeld i Weihnachtsgeld)
  • Austriacką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pomoc w orgaizacji darmowego zakwaterowania
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • 5 tygodni płatnego urlopu
  • Osoby zaiteresowane moga przesyłac dokumenty rekrutacyjne :

  • CV (mile widziane w języku niemieckim)
  • dyplom potwierdzyący kwalifikacje zawodowe
  • inne certyfikaty
  • Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.