Pracownik produkcji - Produkcja szkła od 2000€ netto + Urlaubsgeld + Weihnachtsgeld + darmowe zakwaterowanie
Allpersona GmbH
Wagrian, Austria
vor 2 Tg.
source : Jobs.pl

Firma Allpersona GmbH

Niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy, która już od 15 lat prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim.

Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie, aby Cie wspierać i doradzać.

Szukamy dla Ciebie pracy, która odpowiada Twoim kwalifikacjom, a przy tym cieszy i daje satysfakcje. Bierzemy jako pracodawca pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy oraz możliwość osobistego rozwoju.

W skrócie : Oferujemy kompleksowy pakiet, abyś mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Firma w 2016 znalazła się w 50 najlepszych przedsiębiorstw w Bawarii, oraz jest laureatem nagrody BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

Nasze liczne wyróżnienia i nagrody oraz zadowolenie pracowników, są niebywałym atutem i najlepszą gwarancją, że podchodzimy do każdego indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Opis stanowiska :

Produkcja szkła - pracy przy rolowania, walcowaniu oraz łamaniu szkła

Wymagania :

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ( od 2000€ netto + Urlaubsgeld + Weihnachtsgeld)
  • Dobre warunki mieszkaniowe - Darmowe
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach,
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

    Praca dla osób z znajomością języka niemieckiego!!!

    Więcej informacji pod tel. :

    Grzegorz Kitzka

  • 49 821 508 539 13
  • 48 533 456485,
  • Joanna Golletz

  • 49 821 508 539 14,
  • 48 604 398 444
  • Dostepni jestesmy dla Panstwa

    poniedziałek - czwartek 8 - 17

    Mówimy po polsku

    Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Daten wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben zu verarbeiten und mir E-Mail Alerts zu senden. Ich kann mein Einverständnis zu jedem Zeitpunkt entziehen oder mich von den E-Mail Alerts abmelden.