Neurológus Munkalehetőség - Graz, Ausztria
HR-Rent Kft.
Graz, Ausztria
vor 3 Tg.
source : Workania

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ausztria partnereink részére keresünk szakorvos kollégákat!

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a kulfold hr-group.hu email címen!

További információkért hívja a +36 70 866 0694-es, vagy a +36 72 212 368-as telefonszámot!

Amit kínálunk :

  • Kiemelkedő eurós bérezés
  • Osztrák bejelentés
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Rendezett és modern munkakörülmények
  • Segítség a megfelelő szállás keresésben,
  • Segítség a végzettség elismertetésében és regisztrációban
  • B1 szintű nyelvtudástól német nyelvoktatását támogatjuk a felsőfokú, illetve szaknyelvi vizsga eléréséig
  • Elvárások :
  • Szakorvos
  • Szakorvos
  • Minimum B1-es szintű német nyelvtudás
  • Empátia, kiváló kommunikációs készség
  • Megbízó

    Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

    Neuro-rehabilitációs Klinika

    Melde diesen Job
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren