STAVBYVEDOUCÍ S VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ
AC Jobs, s.r.o.
Rakousko
vor 1 Tg.
source : Hitprace

Máte praxi jako stavbyvedoucí? Máte zkušenost s ocelovými konstrukcemi? Mluvíte německy? zašlete nám svůj životopis!Prosperující stavební společnost rozšiřuje své řady o kolegu : STAVBYVEDOUCÍ S VÝJEZDY DO ZAHRANIČÍ (45-55.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Tvorba montážních harmonogramů a zajišťování jejich plnění
  • Podávání podnětů nadřízenému ke zlepšení firemní pozice
  • Účast na poradách pořádané střediskem montáže
  • Samostatné řízení stavby vč. svěřeného personálu v rámci stanovených limitů a pokynů nadřízeného
  • Zajišťování efektivnost hospodaření
  • Evidování povinné dokumentaci na stavbě
  • Dodržování interních směrnic a předpisů společnosti
  • CO POŽADUJEME?

  • SPŠ, VOŠ strojní (případně stavební), VŠ stavební, obor ocelové konstrukce, bakalářské nebo magisterské
  • 5 let praxe na obdobné pozici
  • Pokročilou znalost němčiny
  • Znalost technických výkresů, zkušenost s ocel. konstrukcemi
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat na montážích v rámci Čr, Německa a Rakouska
  • Odpovědného a samostatného člověka
  • CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Cestovní náhrady (stravné, pohonné hmoty)
  • Příjemnou atmosféru a přátelský tým, smysluplnou činnost
  • Férovou mzdu a práci v zahraniční firmě
  • Dlouhodobou pracovní stabilitu
  • Místo pracoviště : celá ČR i zahraničí (Německo, Rakousko)
  • Bewerben
    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Meine Email
    Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
    Fortfahren