Blacharz samochodowy, Praca z zakwaterowaniem
Allpersona GmbH
Kufstein, Austria
vor 1 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Naprawa uszkodzeń i wgnieceń karoserii samochodowych,
  • Przycinanie, kształtowanie, łączenie, spawanie i montowanie elementów,
  • Montaż i demontaż elementów karoserii,
  • Montowanie gotowych elementów
  • Ocena stanu blach w samochodach
  • Przygotowywanie pojazdów do naprawy,
  • Konserwacja elementów pojazdu
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Kilkuletnie doświadczenie,
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód,
  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • jemy :

    Atrakcyjne warunki wynagrodzenia od 2150€ netto

    Urlaubs- und Weihnachtsgeld

    Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone

    25 dni płatnego urlopu

  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

    Praca dla osób z znajomością języka niemieckiego!!!

    Więcej informacji pod tel. :

    Grzegorz Kitzka

  • 49 821 508 539 13
  • 48 533 456485,
  • Joanna Golletz

  • 49 821 508 539 14,
  • 48 604 398 444
  • Dostepni jestesmy dla Panstwa

    poniedziałek - czwartek 8 - 17

    piątek 8 - 14

    Gdy jesteśmy nie osiągalni napisz SMS lub WhatsAPP.

    Mówimy po polsku

    Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

    Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.