Hydraulik
Euro Labora Sp.J.
Linz
vor 14 Std.
source : recrute

Opis działalności firmy

Euro Labora to dynamiczna firma zajmująca się pośrednictwem pracy w kraju i za granicą. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców ( Austria, Niemcy ) w różnych zawodach.

Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych. Pomagamy w znalezieniu nowej pracy zwalnianym pracownikom.

Dla Pracodawców Euro Labora to strategiczny partner w zakresie rekrutacji i selekcji personelu. Zdolności rozwojowe, przetrwania firmy oraz jej sukcesy na rynku są uzależnione nie tylko od zasobów kapitałowych i nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim od doskonale zorganizowanego, zintegrowanego i dobrze przygotowanego zespołu pracowników.

Pracodawcy stoją przed wyzwaniem wyselekcjonowania najodpowiedniejszych osób spośród szerokiego grona zainteresowanych podjęciem pracy.

Bardzo ważny okazuje się więc proces pozyskiwania pracowników, który leży u podstaw sprawnego funkcjonowania firmy. Jesteśmy elastyczni, każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Jeśli potrzebujesz innych rozwiązań dla rozwoju Twojej firmy, zapraszamy do współpracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Opis stanowiska

  • montaż instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
  • Wymagania

  • doświadczenie na wymienionym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Oferujemy

  • umowę o prace na warunkach austriackich
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wynagrodzenie od € 13,20 brutto / h
  • diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy
  • wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13, 14 pensja)
  • pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie
  • Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.