Płytkarz, Kafelkarz, Glazurnik, Praca z zakwaterowaniem
Allpersona GmbH
Salzburg, Austria
vor 3 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Układanie płytek klinkierowych, terakoty, lastriko, płytek szklanych, drewnianych lub z tworzyw sztucznych,
  • Odnawianie powierzchni ścian już wyłożonymi płytkami,
  • Drobne prace budowlane / wykończeniowe
  • Start projektu - pierwszy kwartał 2020

    Wymagania :

  • Doświadczenie przy układaniu płytek
  • Znajomość j. niemieckiego ( warunek konieczny)

    Prawo jazdy kat. B + Auto ( warunek konieczny)

  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą, od zaraz
  • Oferujemy :

    Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2000€ netto przy 167 godz miesięcznie

    Stawka godzinowo od 11,69€ brutto + 26,40€ diety netto dziennie

    Urlaubs und Weihnachtsgeld

    25 dni płatnego urlopu

    Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km

    Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

    Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.