Spawacz WIG / TIG - Rurociągi
Allpersona GmbH
4641 Steinhaus
vor 1 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Spawanie rur i elementów rurociągów
  • Spawy wielowarstwowe
  • Spawanie w pozycji podolnej i wymuszonej
  • Spawy sprawdzane rentgenem
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w montażu i spawaniu WIG / TIG 141
  • Aktualne Certyfikaty spawalnicze WIG / TIG - 141 TÜV EN 9606-1
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Znajomość języka niemieckiego min poziom A2
  • Oferujemy :

    Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2200€ netto przy 167 godz miesięcznie

    Stawka godzinowo od 13 brutto + 26,40€ diety netto dziennie

    Urlaubs und Weihnachtsgeld

    25 dni płatnego urlopu

    Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km

    Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.