ŚLUSARZ - Austria - Bürs
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Bürs
vor 5 Tg.
source : recrute

Opis działalności firmy

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie . To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy .

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

ŚLUSARZ - Austria - Bürs Bürs

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

ŚLUSARZ

miejsce pracy : Vorarlberg - Austria

Twoje obowiązki :

maszynowa obróbka metalu

budowa i naprawa konstrukcji metalowych

obróbka i szlifowanie elementów metalowych

praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

doświadczenie w pracy jako ślusarz

język niemiecki na poziomie min. B1 (warunek konieczny)

Oferujemy

austriacką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie oraz 13 i 14 pensję

zapewnione przez pracodawcę zakwaterowanie

zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy

płatne urlopy

austriackie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

bezpłatne ubranie robocze

opiekę koordynatora

oraz wiele więcej...

Melde diesen Job

Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
Weiter