Monter szaf rozdzielczych, Elektryk
Allpersona GmbH
Golling, Austria
vor 7 Std.
source : Jobs.pl

Firma Allpersona GmbH to Niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy, która juz od 15 lat prężnie działa na rynku niemieckim i austriackim.

Zadowoleni i zmotywowani pracownicy są dla nas najważniejszym budulcem dla sprawiedliwej i partnerskiej współpracy. Dlatego jesteśmy tu dla Ciebie, aby Cie wspierać i doradzać.

Szukamy dla Ciebie pracy, ktora odpowiada Twoim kwalifikacjom, a przy tym cieszy i daje satysfakcje. Bierzemy jako pracodawca pełnaąodpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy oraz możliwość osobistego rozwoju.

W skrócie : Oferujemy kompleksowy pakiet, abyś mógł czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Firma w 2016 znalazla sie w 50 najlepszych przedsiebiorstw w Bawarii, oraz jest laureatem nagrody BAYERNS BEST 50 przyznawanej przez bawarskie Ministerstwo Gospodarki i Mediów.

Nasze liczne wyróżnienia i nagropdy oraz zadowolenie pracowników, sa niebywałym atutem i najlepszą gwarancją, że podchodzimy do każdego indywidualnie i z pełnym profesionalizmem.

Opis stanowiska :

  • Montaż elektrycznych szaf, tablic rozdzielczych
  • Podłączanie szaf, tablic rozdzielczych wedlug planu
  • Kontrola i ustawianie szaf, tablic
  • Testowanie instalacji
  • Wymagania :

  • Doświadczenia w zawodzie elektryka
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunkowe
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość Systemu Sterowania S7
  • Prawo jazdy i samochód mile widziany
  • Oferujemy :

  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach ok. 2000€ netto plus 13 i 14 pensja
  • Dobre warunki mieszkaniowe, darmowa kwatera
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

    Praca dla osób z znajomością języka niemieckiego!!!

    Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

    Więcej informacji pod tel. : +49 821 508 539 13 lub 14,

  • 48 533 456485, +48 604 398 444
  • poniedziałek - czwartek 8 - 17

    Mówimy po polsku!

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Daten wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben zu verarbeiten und mir E-Mail Alerts zu senden. Ich kann mein Einverständnis zu jedem Zeitpunkt entziehen oder mich von den E-Mail Alerts abmelden.