CIEŚLA SZALUNKOWY – AUSTRIA- MIASTO GRAZ
Agencja Pracy Select
GRAZ
vor 1 Tg.
source : Recrute

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Austria miasto Graz

Rodzaj pracy : praca stała

Zadania na danym stanowisku :

Wszelkie prace szalunkowe przy fundamentach, posadzkach, ścianach, stropach, podporach, prace z szalunkami systemowymi i tradycyjnymi,

Wykonywanie ścian szczelinowych, układanie stropów z półfabrykatów, montaż części wbudowanych, takich jak płyty kotwiące, szyny kotwiące itp.,

Profesjonalne wykonywanie betonu dla wszystkich komponentów,

Komunikacja z majstrem budowy.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom :

Wykształcenie zawodowe : Bardzo mile widziane są również osoby z doświadczeniem

Doświadczenie zawodowe : tak, doświadczenie jest obowiązkowe

Znajomość języków obcych : Niemiecki, A1, A2, B1

Prawo jazdy : Tak, prawo jazdy jest wymagane, aby dotrzeć na plac budowy pojazdem firmowym

Samochód : Jeden z nich powinien mieć samochód, aby zabrać innych ze sobą

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy :

Miejsce pracy : Graz / Austria

Rozpoczęcie pracy : 15.06.2021

Umowa o pracę jest ograniczona w czasie : Nieograniczona

Okres próbny : 3 miesiące

Godziny pracy : 40 50 godzin / tydzień

Gotowość do pracy zmianowej : Zmiana dzienna

Wynagrodzenie godzinowe / BRUTTO : 14,67 Euro

Dopłaty : Dieta 26,40 € + premia świąteczna + podróż do domu + 13 14 pensja

Dni urlopowe : 25 dni.

Zakwaterowanie : Darmowe, Zakwaterowanie (pensjonat, kwatera prywatna) jest dostępne w pobliżu miejsca pracy. Koszty będą odliczane na koniec miesiąca.

Opieka / Instrukcja : Opieka zarówno w języku polskim jak i niemieckim

Sprzęt i odzież robocza : zapewnione od pracodawcy

Melde diesen Job

Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
Weiter