SPAWACZ MIG/MAG - stabilne zatrudnienie + mieszkanie!
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Bregenz
vor 4 Tg.
source : recrute

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPAWACZ MIG / MAG - stabilne zatrudnienie + mieszkanie! Bregenz

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 23-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

SPAWACZ MIG / MAG

kraj : Austria, Bregenz

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze?

Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków :

spawanie metodą MIG

fachowe przygotowanie materiałów do spawania,

Wymagania

doświadczenie w zawodzie spawacza,

aktualne uprawnienia spawalnicze

komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),

Oferujemy

  • Austriacką umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

    Płatne urlopy, premie świąteczne, 13 oraz 14 pensja.

    Ubezpieczenie.

    Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

    Bezpłatne ubranie robocze.

    Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

  • oraz wiele więcej.
  • Melde diesen Job

    Klicke auf "Fortfahren", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!