Malarz budowlany, Praca z zakwaterowaniem
Allpersona GmbH
Zillertal, Austria
vor 17 Std.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Przygotowanie powierzchni do malowania
  • Mieszanie farb,
  • Malowanie ścian, sufitów, fasad
  • Drobne prace wykończeniowe
  • Wymagania :

  • Wykształcenie kierunkowe - Malarz,
  • Kilkuletnie doświadczenie,
  • Znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny,
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód,
  • Zdolności manualne,
  • Dyspozycyjność i sumienność w pracy,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Start projektu - pierwszy kwartał 2020

    Oferujemy :

    Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2000€ netto przy 167 godz miesięcznie

    Stawka godzinowo od 11,69€ brutto + 26,40€ diety netto dziennie

    Urlaubs und Weihnachtsgeld

    25 dni płatnego urlopu

    Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km

    Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

    Praca dla osób ze znajomością języka niemieckiego!

    Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

    Więcej informacji pod tel. : +49 821 508 539 13 lub 14,

  • 48 533 456485, +48 604 398 444 lub +49 151 422 66 018
  • poniedziałek - czwartek 10 - 17

    Mówimy po polsku!

    Melde diesen Job

    Klicke auf "Fortfahren", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!