Elektryk (H/F)
Euro Deal Sàrl
Kirchberg
vor 4 Tg.
source : Moovijob

Dla jednego z naszych klientów w Kirchberg (Luxembourg) poszukujemy pracownika na stanowisko :

Elektryk niskich napięć (h / f)

Opis stanowiska pracy :

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji elektrycznych i sieci połączeń niskoprądowych
  • Instalacja urządzeń elektrycznych
  • Wymagania :

  • Własny zestaw narzędzi warunek konieczny
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa zanajomość języka francuskiego / niemieckiego / angielskiego mile widziana
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wg stawek luksemburskich i cotygodniowe zaliczki
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Umowa o pracę na czas określony mogącą prowadzić do zawarcia stałej umowy o pracę
  • Prawo do luxemburskich świadczeń socjalnych
  • Jesteś zainteresowany nasza ofertą ? Aplikuj !

    Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.