SPAWACZ MIG-MAG - Bürs, Austria
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Bürs, PL
vor 2 Tg.
source : FACHPRACA

Walter-Fach-Kraft Personal GmbHJesteśmy renomowaną niemiecką firmą, która od 23 lat zatrudnia pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

W naszych 34 oddziałach pracuje ponad 2000 tysiące zadowolonych fachowców. Współpraca z nami jest gwarancją stabilnego zatrudnienia.

Dołącz do nas i zacznij pracę z najlepszymi!Obecnie poszukujemy na stanowisko : SPAWACZ MIG-MAGmiejsce pracy : Bürs - AustriaNasza oferta : - austriacka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin- atrakcyjne oraz terminowe wynagrodzenie, 13 i 14 pensja- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu - płatne nadgodziny- płatne urlopy - austriackie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne- bezpłatne ubranie robocze - oraz wiele więcej.

  • Twoje obowiązki : - spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego- kontrola jakościWymagania : - doświadczenie jako spawacz- język niemiecki na poziomie min.
  • B1 (warunek konieczny)- aktualne uprawnienia spawalnicze (mile widziane) Brzmi ciekawie? Aplikuj już teraz!info walterfachkraft.

    pl Tel. + 48 71 366 60 81 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Melde diesen Job

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter