Gyógytornász - Graz, Ausztria
HR-Rent Kft.
Graz, Ausztria
vor 2 Tg.
source : Workania

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyógytornász munkatársakat keresünk Ausztriába!

Munkavégzés helye : Graz és vonzáskörzete

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a kulfold hr-group.hu email címen!

Amit kínálunk :

  • Bruttó 2.406,70 € / hó-tól + 175, 30 € pótlék
  • Nyaralási pénz + karácsonyi pótlék
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Heti 40 órás munkarend
  • Rendezett munkakörülmények
  • Azonnali kezdési lehetőség!
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás : 220 € / hó
  • Elvárások :

  • Gyógytornász / fizioterapeuta végzettség
  • B2-es német nyelvvizsga
  • Előny :

  • Regisztráció és Anerkennung (honosítás Ausztriában)
  • További információkért hívja a +36 70 866 0694-es, vagy a +36 72 212 368-as telefonszámot!

    Megbízó

    Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

    Rehabilitációs központ.

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren