Monter Silników i Generatorów
Allpersona GmbH
Jenbach, Austria
vor 2 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Montaż na linii produkcyjnej dużych silników i generatorów
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe- Mechanik maszyn, Elektromonter, Mechatronik, Ślusarz lub pokrewne
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy 'od zaraz',
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Oferujemy :

  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością przejęcia
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (2000-2300€ netto plus 13 i 14 pensja)

    Darmowe zakwaterowanie dla pracowników

  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.