SPAWACZ MIG-MAG - Bürs, Austria
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Bürs
vor 6 Tg.
source : recrute

Opis działalności firmy

Od 24 lat specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

Dzięki współpracy z nami zyskasz m.in. niemiecką lub austriacką umowę o pracę oraz zakwaterowanie . To nie wszystko! Jesteśmy gwarantem konkurencyjnego wynagrodzenia oraz zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy .

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

SPAWACZ MIG-MAG - Bürs, Austria Bürs

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko :

miejsce pracy : Bürs - Austria

Twoje obowiązki :

spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

Wymagania

  • doświadczenie jako spawacz
  • język niemiecki na poziomie min. B1 (warunek konieczny)
  • aktualne uprawnienia spawalnicze (mile widziane)
  • Oferujemy

  • austriacka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie oraz 13 i 14 pensja
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • zaliczka już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • płatne nadgodziny
  • płatne urlopy
  • austriackie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • bezpłatne ubranie robocze
  • oraz wiele więcej...
  • Melde diesen Job

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter