Electrician
LimnusWork Sp. z o.o. Sp. k.
Dornbirn, Austria
vor 5 Tg.
source : Europajobs

Zadania : Montaż instalacji elektrycznych Naprawa instalacji w obiektach budowlanych Podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.

Samodzielna praca z rysunkiem technicznych Wymagania Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) Doświadczenie jako elektryk, mile widziane na stanowisku elektryka budowanego Aktualne uprawnienia Zdolność do samodzielnej pracy, niezawodność Zaangażowanie i motywacja do pracy Mile widziane prawo jazdy kat.

B oraz własny samochód na wyjazd Oferujemy : Atrakcyjne wynagrodzenie 12-14 euro brutto / godzinę Dieta 26,40 euro netto / za każdy przepracowany dzień + 15 euro netto / dzień (dodatek na zakwaterowanie) Możliwość nadgodzin Możliwość zaliczek Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - opłacane przez pracownika Legalne zatrudnienie na austriackich warunkach Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.