CIEŚLA SZALUNKOWY, praca w Austrii.
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Wieden
vor 4 Tg.
source : recrute

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

CIEŚLA SZALUNKOWY, praca w Austrii. Wieden

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnychObecnie poszukujemy osoby na stanowisko : CIEŚLA SZALUNKOWY miejsce pracy : Austria, Wiedeń Jeśli chcesz pracować na stałej umowie z wysoką stawką i dodatkową dietą - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Aplikuj !

Obowiązki : - Prace stolarskie- Szalowanie ścian i fundamentów obiektów w stanach surowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach ciesielskich,- Doświadczenie w szalunkach systemowych (np. PERI, DOKA),- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Oferujemy

  • Austriacką umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą - Ubezpieczenie.- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 100% kosztów wynajmu.
  • Wysokie wynagrodzenie + dieta- Stałą opiekę polskojęzyczną oraz bazę logistyczną na terenie Polski- Bezpłatne ubranie robocze.
  • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.... oraz wiele więcej
  • Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.