Front-End Developer
Asseco Data Systems
Salzburg, Austria
vor 8 Std.
source : Just Join IT

Angular 8+ (regular)

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie.

Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych.

Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę.

Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Zadania :

  • udział w pracach projektowych i programistycznych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych zgodnie z otrzymanymi wymaganiami,
  • stała współpraca z różnymi zespołami firmy (programiści, testerzy, architekci, opiekunowie produktów, kierownicy projektów),
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • analizowanie dużych zbiorów danych i wyciąganie wniosków, identyfikacja i poprawa niezgodności w danych systemowych.
  • Oczekiwania :

  • dobra znajomość Angular 8+,
  • dobra znajomość RxJs,
  • dobra znajomość typescript / javascript,
  • dobra znajomość Angular Material 8+,
  • dobra znajomość SCSS z BEM,
  • znajomość standardów usług internetowych (REST, JSON, SOAP, WSDL itp.),
  • dobra znajomość Spring / Spring-Boot.
  • Mile widziane :

  • znajomość PWA,
  • znajomość Web Workers,
  • znajomość RxDB,
  • znajomość WebFlux,
  • doświadczenie z Docker / Kubernetes, RabbitMQ, ActiveMQ,
  • doświadczenie w pracy z reaktywnymi systemami,
  • doświadczenie w pracy z JasperReports,
  • doświadczenie z procesami i narzędziami CI / CD.
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę pracę / B2B,
  • współpracę z ekspertami,
  • dzielenie się wiedzą,
  • ciekawe projekty,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę zdrowotną,
  • kartę sportową,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • fundusz kulturalny.
  • Melde diesen Job

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter