Pracownik produkcji - Przygotowanie elementów do lakierowania
Allpersona GmbH
Roppen, Austria
vor 1 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Montaż części samochodowych
  • Przygotowanie części do lakierowania
  • Polerowanie polakierowanych części
  • Pakowanie i przygotowanie do wysyłki
  • Wymagania :

  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Znajomość języka niemieckiego min A2 / B1
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Oferujemy :

    Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

    Urlaubs- und Weihnachtsgeld

  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania - koszt po stronie pracownika
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.