Neuro-Rehabilitációs Klinikai Orvos Munkalehetőség - Graz, Ausztria
HR-Rent Kft.
Graz, Ausztria
vor 1 Tg.
source : Workania

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ausztriai partnercégeink részére keresünk neuro-rehabilitációs klinikára orvos kollégákat.

Amit kínálunk :

  • Bérezés : bruttó 3876,10 Euro-tól + 48,40 Euro pótlék
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Nyaralási és karácsonyi pótlék
  • Osztrák bejelentés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Rendezett és modern munkakörülmények
  • Segítség a megfelelő szállás keresésben, regisztrációban
  • Elvárások :

  • Általános orvos végzettség
  • Gyakorló orvos
  • Érvényes orvosi működési engedély
  • Végzettségének elfogadtatása Ausztriában
  • Felsőfokú nyelvtudás és nyelvvizsga (C1)
  • Empátia, kiváló kommunikációs készség
  • Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges a kulfold hr-group.hu email címen.

    Megbízó

    Kórházak, járóbeteg-szakellátás, egyéb egészségügyi ellátás

    Neuro-rehabilitációs Klinika

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren