Ślusarz (m/k) - Austria
Trenkwalder
Nenzing
vor 6 Tg.
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • przygotowywanie procesu obróbki skrawaniem,
  • odczytywanie rysunków technicznych,
  • kontrola jakości wykonywanych detali,
  • szlifowanie,
  • wiercenie otworów.
  • Wymagania :

  • doświadczenie zawodowe (mile widziane),
  • certyfikaty,
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • gotowość do pracy na 3 zmiany.
  • Oferujemy :

  • zakwaterowanie,
  • stawkę 17 euro brutto / godzina,
  • zapewniony dojazd do pracy.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

    Melde diesen Job

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter