TERMÉKMENEDZSER
Iventa
Wien
vor 12 Tg.

Nagy multú, faipari nagykereskedelemben piacvezető osztrák partnerünk dunaharaszti központjába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba :

FELADATOK

  • meghatározott üzleti és értékesítési célok elérése
  • stratégiai fejlesztés és iránymutatás a bútor-alkatrész gyártásban, a lapszabászati üzemekben és a CNC megmunkáló központban
  • szolgáltatási minőség folyamatos ellenőrzése, javító intézkedések bevezetése
  • a központilag jóváhagyott projektek támogatása azok megvalósulásáig
  • piaci és versenytárs elemzések készítése
  • szolgáltatás értékesítés és termelési adatok folyamatos ellenőrzése, mérőszámok kiértékelése
  • a szolgáltatás termékcsoportra vonatkozó marketing stratégia végrehajtása
  • költségek figyelemmel kísérése, tevékenységalapú költségszámítási módszerek fejlesztése
  • a menedzsment folyamatos tájékoztatása, statisztikák, tervek, jelentések készítése
  • befektetési döntések előkészítése, tanácsadás
  • vidéki egységek támogatása a folyamatok továbbfejlesztésében, a termelés-optimalizálásban, az erőforrás-gazdálkodásban a hatékony munkafolyamatok érdekében
  • a termékcsoport vezetőinek és munkavállalóinak szakmai továbbfejlesztése
  • aktív kapcsolattartás a vállalat kirendeltségeivel, társosztályaival és az osztrák anyavállalattal
  • beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon, email-ben, időnként személyesen
  • ELVÁRÁSOK

  • felsőfokú faipari vagy műszaki végzettség
  • bútorgyártásban szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű ANGOL és / vagy NÉMET nyelvtudás (szóban és írásban)
  • aktív felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (excel, word, outlook)
  • kiváló kommunikációs készség, eredményorientált szemléletmód
  • motivált, csapatmunkára és önálló munkavégzésre alkalmas, újdonságokra nyitott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság (vidéki kirendeltségek látogatása)
  • AMIT NYÚJTUNK

  • versenyképes juttatási csomag
  • céges személygépkocsi magánhasználattal
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség
  • Corinna Gawron

    Recruiting & Research Specialist IT

    Anzeige speichern

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Meine Email
    Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
    Fortfahren