Cieśla szalunkowy
Brasco Majchrzyk, Kot Sp. J.
Wiedeń, Austria
vor 5 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych;
  • praca na systemach szalunkowych : PERI, DOKA.
  • Wymagania :

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego
  • Znajomość różnych systemów szalunkowych (PERI, DOKA)
  • Umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych.
  • Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane).
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mikle widziana.
  • Oferujemy :

  • austriacka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie : 11.50 EUR / h netto
  • darmowe zakwaterowanie;
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.