PHP Developer
HighSolutions sp. z o.o.
Salzburg, Austria
vor 1 Tg.
source : Just Join IT

Twig (nice to have)

RabbitMQ (nice to have)

PropelORM (nice to have)

Laravel (nice to have)

PHP 7.x (regular)

Mid PHP Developerzy z fluent english oraz chęcią do pracy w Laravelu -

właśnie takich programistów poszukujemy do projektu niderlandzkiego serwisu streamującego eventy, konferencje oraz ogromne wydarzenia online! Prowadzony od kilku lat serwis okazał się dużym sukcesem i zbiera świetne oceny od użytkowników.

Możesz przyczynić się do dalszych sukcesów naszego klienta, bo właśnie poszerzamy team!

Sprawdź poniżej, na ile nasz projekt pasuje do Ciebie!

Zakres obowiązków :

  • rozwijanie obecnego systemu w PHP
  • od Q4 2022 roku przeniesienie funkcjonalności z customowego frameworka na Laravel + tworzenie nowych funkcjonalności. Nie wymagamy doświadczenia w Laravelu, możesz się go nauczyć podczas pracy w projekcie!
  • Technologie (m.in) :
  • PHP (7.3)
  • Slack
  • Admin interface jest zbudowany na bazie niestandardowego frameworka i ma pewne podobieństwa do Symfony. Zadaniem zespołu będzie utrzymywanie systemu i dodawanie nowych funkcjonalności, a w Q4 przepisanie na Laravela.

    Web app jest napisany w Laravel i używa Laravel Backpack.

    Informacje o zespole projektowym i metodologii pracy :

    Zespół projektowy jest w całości anglojęzyczny. Z tego względu wymagana jest biegłość w komunikowaniu się po angielsku w mowie i piśmie.

    Zespół liczy obecnie 7 programistów, z czego 3 osoby pracują już wyłącznie w Laravelu. Ponadto członkami zespołu są : ProductOwner, tester i DevOps.

    Metodologia pracy jest częściowo SCRUMowa. Zespół pracuje w procesie opartym o 2-tygodniowe Sprinty i Daily.

    Warunki współpracy :

  • umowa B2B
  • wynagrodzenie 14-16k netto / mc (mid) albo 17-19k netto / mc (jeśli jesteś seniorem)
  • start : lipiec albo sierpień
  • praca w 100% zdalna; dla chętnych możliwa praca w biurze w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu lub Rzeszowie
  • Benefity :

  • łącznie 30 dni płatnego wolnego : 26 dni w roku + 4 dni firmowo wolne od pracy (2 maja, piątek po Bożym Ciele, 24 grudnia, 31 grudnia), bo tak rozumiemy work-life balance.
  • Dodatkowo, jeśli jesteś honorowym krwiodawcą lub pretendujesz do tego tytułu, to w dniu donacji również przysługuje płatny dzień wolny!

  • elastyczny czas pracy - zaczynamy między 7 : 00 a 10 : 00;
  • 500 zł na rok dofinansowania do zdalnego stanowiska pracy
  • sfinansowane przez nas zajęcia z lektorem od języka angielskiego, które odbywają się w czasie pracy
  • sprzęt do pracy, no chyba, że wolisz swój, to wtedy otrzymasz od nas co miesiąc ekwiwalent w postaci bonusu do wynagrodzenia
  • kwartalny budżet szkoleniowy
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport
  • Proces rekrutacji :

    1. rozmowa ogólna z HR i technicznym rekruterem HighSolutions

    2. rozmowa semi-techniczna z zespołem klienta w 100% po angielsku

    3. zadanie rekrutacyjne od klienta

    Melde diesen Job

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter