Murarz- Darmowe zakwaterowanie
Allpersona GmbH
Salzburg, Austira
vor 2 Tg.
source : Jobs.pl

Opis stanowiska :

  • Murowanie ścian z cegieł, pustaków i bloczków
  • Prace murarskie przy budowie domów jednorodzinnych.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie jako murarz,
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B + Auto
  • Gotowość do podjęcia pracy za granicą, od zaraz
  • Oferujemy :

    Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2300€ netto przy 167 godz miesięcznie

    Stawka godzinowo 14,20€ brutto + 26,40€ diety netto dziennie

    Urlaubs und Weihnachtsgeld

    25 dni płatnego urlopu

    Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km

    Darmowe zakwaterowanie opłacone przez Allpersone

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

    Praca dla osób ze znajomością języka niemieckiego!!!

    Więcej informacji pod tel. :

    Grzegorz Kitzka

  • 49 821 508 539 13
  • 48 533 456485
  • Joanna Golletz

  • 49 821 508 539 14
  • 48 604 398 444
  • Dostępni jesteśmy dla Państwa

    poniedziałek-czwartek 8 - 17

    piątek 8 - 14

    Gdy jesteśmy nieosiągalni napisz SMS lub WhatsAPP

    Mówimy po polsku

    Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk 'Aplikuj Teraz'

    Melde diesen Job

    Klicke auf "Fortfahren", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!