ŚLUSARZ, praca w Austrii.
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Bregenz
vor 3 Tg.
source : recrute

Opis działalności firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

ŚLUSARZ, praca w Austrii. Bregenz

Opis stanowiska

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, n iemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

kraj : AUSTRIA

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze?

Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków ślusarza :

obsługa maszyn do obróbki metalu,

szlifowanie oraz polerowanie elementów i konstrukcji,

Wymagania

wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie

komunikatywny język niemiecki (warunek konieczny).

Oferujemy

Austriacka umowę o pracę.

Płatne urlopy, premie świąteczne 13 oraz 14 pensja.

Ubezpieczenie.

Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

Bezpłatne ubranie robocze.

Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

  • oraz wiele więcej.
  • Melde diesen Job

    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.