Segédápoló - Bécs, Ausztria
HR-Rent Kft.
Graz, Ausztria
vor 5 Tg.
source : Workania

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Segédápolókat keresünk Ausztriába, rehabilitációs intézménybe, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezni önéletrajz segítségével lehet a kulfold hr-group.hu email címen!

Elvárások :

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább B1-es német nyelvtudás
  • Többműszakos munkarend vállalása, heti 40 óra
  • Előny :

  • Regisztráció és Anerkennung (honosítás Ausztriában)
  • Amit kínálunk :

  • Bruttó 2.146 € / hó + pótlékok
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Osztrák bejelentés
  • Rendezett munkakörülmények
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Megbízható, rendezett munkakörnyezet
  • További információkért hívja a +36 72 212 368-as telefonszámot!

    Idősgondozás.

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.
    Fortfahren