Zidar caramida
SaSa Rekrutacja
Feldkirch, Austria
vor 2 Std.
source : Europajobs

Opis stanowiska : - Prace murarskie Wymagania : - Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ - Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy - Doświadczenie w branży budowlanej - Znajomość języka niemieckiego - Prawo jazdy kat.

B Oferujemy : - Austriacką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z austriackim pracodawcą - Wynagrodzenie w wysokości 15,05€ / h brutto + 26€ diety dziennie - Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - Możliwość nadgodzin (wypłacane, bądź bank godzin) - Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych - Pracę w przyjaznym zespole

Melde diesen Job

Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.