Dekarz - blacharz. Praca w Austrii
Sachse Sp. z o.o.
Austria
vor 5 Tg.
source : Jobs.pl

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r . Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży.

W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Opis stanowiska :

  • Budowa, remonty dachów.
  • Wymagania :

  • wykształcenie lub doświadczenie w zawodzie dekarza
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód
  • Oferujemy :

  • niemiecką umowę o pracę
  • Stawka : 11,79 € brutto / h, + dieta 26,40€ netto / dzień roboczy
  • ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie w dni robocze
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Wenn ich auf "Fortfahren" klicke, gebe ich neuvoo das Einverständnis, meine Informationen zu speichern und mir wie in den Nutzungsbedingungen und Datenschutzbestimmungen beschrieben, personalisierte E-Mail Alerts zu schicken.