CIEŚLA SZALUNKOWY - PRACA W OKOLICACH WIEDNIA
ImpactJOB
Wiednia, Austria
vor 6 Tg.
source : Jobs.pl

Impact Job to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Graz poszukujemy kandydatów na stanowisko :

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Montaż tradycyjnych systemów szalunkowych na podstawie rysunku technicznego
  • Wiązanie zbrojeń
  • Szalowanie ścian i fundamentów konstrukcji betonowych
  • Wykonywanie konstrukcji i wzmocnień drewnianych
  • WYMAGANIA :

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • ZAPEWNIAMY :

  • Umowę o pracę z austriackimpracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( 13,56 eurobrutto / godzina + 41 euronettodiety / każdy przepracowany dzień )
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomocw przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony Impact Job
  • Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Step 2
    Zu Favoriten hinzufügen
    Aus Favoriten entfernen
    Meine Email
    Wenn Sie auf "Fortfahren" klicken, stimmen Sie zu, dass neuvoo Ihre persönliche Daten, die Sie in diesem Formular angegeben haben, sammelt und verarbeitet, um ein Neuvoo-Konto zu erstellen und Sie gemäß unserer Datenschutzerklärung per Email zu benachrichtigen. Sie können Ihre Zustimmung jederzeit widerrufen, indem Sie diesen Schritten folgen.
    Fortfahren