.NET Developer
HireOne IT Recruitment
Salzburg, Austria
vor 5 Tg.
source : Just Join IT

Dynamics (nice to have)

C# (regular)

  • Net (regular)
  • Dzień dobry! ️

    Poszukujemy osób z minimum rocznym doświadczeniem programistycznym w .NET (C#) , które są otwarte na rozwój / naukę w obszarze Dynamics.

    Projekt realizowany jest dla jednego z większych Vendorów Dynamics na świecie.

    Oczekiwania :

  • Wiedza oraz doświadczenie z zakresu programowania zorientowanego obiektowo
  • Znajomość technologii Microsoft .NET na przykładzie języka C#
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość system bazodanowego Microsoft SQL Server oraz produktów powiązanych (mile widziana)
  • Doświadczenie w programowaniu systemów z rodziny Microsoft Dynamics AX (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Praca w pełnym wymiarze godzin
  • Zakres obowiązków :

  • Projektowanie oraz implementacja autorskich rozwiązań opartych na modelu usług sieciowych
  • Projektowanie oraz implementacja rozszerzeń oraz modyfikacji dla systemów z rodziny Microsoft Dynamics AX oraz Microsoft 365 Finance and Operations
  • Integracja istniejących rozwiązań z systemami Microsoft Dynamics AX
  • Dobrego dnia : )

    Melde diesen Job

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter