Tester Automatyzujący (Java + Selenium)
Crestt
Salzburg, Austria
vor 6 Tg.
source : Just Join IT

Jenkins (junior)

Testing Mobile Apps (junior)

Hej!

Poszukujemy doświadczonych Testerów Automatyzujących. Mamy do zaoferowania dwa projekty, spośród których wybierzemy ten najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań i kompetencji.

Lokalizacja : 100% zdalnie - także po pandemii (chętnych zapraszamy do biura w Warszawie, ale nie jest to obligatoryjne)

Widełki :

B2B : 130 160 PLN netto na fv + vat / h

UoP : 20 - 25 tys. PLN brutto / mies

Projekt I : dotyczy nowoczesnej platformy tradingowej, tworzonej na użytek wewnętrzny firmy - globalnego brokera. Oferujemy projekt realizowany w sektorze zaawansowanych technologii dla finansów i inwestycji (fintech).

Zadania :

  • Projektowanie i implementacja automatycznych skryptów testowych dla nowych i istniejących funkcjonalności ( ponad 90% testów ma być zautomatyzowanych)
  • Projektowanie i implementowanie przypadków testowych, weryfikujących oprogramowanie pod kątem spełnienia wymagań funkcjonalnych i jakościowych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Wykonywanie testów manualnych aplikacji mobilnej, webowej lub testów API
  • Dokumentowanie wyników testów
  • Must have :

  • 3+ lat doświadczeń praktycznych w automatyzacji testów w Javie lub w Python w obszarze web oraz REST API.
  • Praktyczna znajomość frameworków testowych Selenium,
  • Znajomość procesów oraz metodyk testowych,
  • Znajomości dowolnego narzędzia do kontroli wersji, preferowany Git
  • Nice to have :

  • Doświadczenie w automatyzacji testów w obszarze mobile
  • Projekt II : Wsparcie rozwoju i utrzymania platformy rozwiązań cyfrowych z branży Media w obszarze testów automatycznych.

    Zadania :

  • Tworzenie i utrzymanie testów automatycznych (WEB, API, MOBILE);
  • Projektowanie scenariuszy dla testów systemowych, integracyjnych, akceptacyjnych
  • Konfiguracja i utrzymanie środowiska testowego dla testów automatycznych
  • Promowanie najlepszych praktyk oraz zasad architektonicznych, programistycznych i testowych
  • Praca w samoorganizującym się zespole zgodnie z metodyką SCRUM.

  • minimum 4 lata doświadczenia w przygotowaniu testów automatycznych WEB, API, MOBILE
  • znajomość JAVA (w kontekście budowy automatów oraz review kodu innych Testerów);
  • znajomość BDD, Selenium WEB Driver, Selenide, Rest-assured, Appium, Karate, Rest API itp
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywania testów automatycznych
  • Melde diesen Job

    Klicke auf "Weiter", um unseren Datenschutz-und Nutzungsbestimmungen zuzustimmen . Du kriegst außerdem die besten Jobs als E-Mail-Alert. Los geht's!
    Weiter